Foça Kariyer Günleri 2: Okul-Sektör Buluşması-FİRMA BAŞVURULARI BAŞLADI!

26-01-2018

FİRMA BAŞVURU FORMU için tıklayınız.

FOÇA KARİYER GÜNLERİ 2: OKUL SEKTÖR BULUŞMASI
Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan ” Foça Kariyer Günleri: Okul-Sektör Buluşması” 1 Mart 2018 tarihinde (Perşembe) Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi Yerleşkesi’nde düzenlenecektir.Etkinlik kapsamında;
1 Mart 2018 tarihinde Turizm Fakültesi öğrencileri için fakülte içerisinde belirlenecek kapalı alanda katılımcı firmalar stant açarak; insan kaynakları politikaları, işe alım süreçleri ve çalışma koşulları hakkında sunum yaparak, açık pozisyonları için başvuru toplayıp, görüşme odalarında mülakatlar yaparak Turizm Fakültesi Hazırlık, -1.-2.-3.-4. Sınıf öğrencilerimizle bir araya gelme fırsatı bulacaklardır.

NASIL KATILACAKSINIZ?
1. ” Foça Kariyer günü 2: Okul-Sektör Buluşması ” etkinliğimize nasıl katılmak istediğinize ilişkin bilgileri içeren FİRMA BAŞVURU FORMU‘nu en geç 23 Şubat 2018 gününe kadar doldurmanız gerekmektedir.

2. Katılım ÜCRETSİZDİR.

SAĞLANACAK OLANAK VE HİZMETLER
1. Stand Yeri
2. Masa ve sandalye
3. Mülakat yeri (Mülakat yapacak kurumlar için)
4. Wireless İnternet Erişimi
5. Elektrik
6. Katılımcı kurum temsilcilerine öğle yemeği ikramı
7. Tanıtım afiş ve görsellerinde kurum adının yer alması

ETKİNLİK ve MÜLAKATLARLA İLGİLİ AYRINTILAR
1. Her firma için mülakatların süresi, katılım gösteren toplam kurum sayısına göre planlanacaktır.
2. Sunum programı, Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi Kariyer Koordinatörlüğü tarafından hazırlanıp sunum yapacak kurumlara bildirilecektir.
3. Fuar sırasında tanıtımınıza katkı sağlayacak tanıtım materyallerinizin yanında kurumunuza ait poster, panolara asılabilecek ebatta bayrak ya da flama ürünlerinizi getirebilirsiniz.
4. Etkinlik 10:30-17:00 saatleri arasındadır.” Foça Kariyer Günleri 2: Okul-Sektör Buluşması” etkinliğimize katılımınızdan memnuniyet duyar, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Metin Kozak
Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi Dekanı